Budynki bez windy

Co daje zainstalowanie windy?

Poprawia poziom życia: dzięki zainstalowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, codzienne funkcjonowanie staje się lżejsze.
Podwyższa wartości mieszkania: jedna inwestycja zmienia watrtość całego domu.
Wygodne mieszkanie bez barier: sprawia, że dom staje się przyjazny dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych.
Poznaj zalety posiadania windy: każdego dnia ułatwia transport wszelkich gabarytów (paczek, toreb, rowerów, wózków dziecięcych) i sprawia, że dom staje się przyjazny dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych...

Gdzie mogę zainstalować dźwig?


Możliwe lokalizacje nowego dźwigu

Zobacz, jakie są najważniejsze elementy związane z wyborem miejsca lokalizacji dźwigu. Pobierz odpowiedni dokument.

Jak dokonać modernizacji?

Decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo spokojni – w naszych rękach pozostanie koordynacja całego procesu: od planowania aż po dostawę! Zadbamy o płynny przebieg każdego etapu modernizacji.
iconomoderpasos061

PRZEPROWADZIMY STUDIUM WYKONALNOŚCI

Na początku proponujemy niezobowiązującą wizytę techniczną, podczas której przeprowadzim wstępne badania i poszukamy najlepszych opcji. Przeanalizujemy uwarunkowania, dostępne miejsca oraz kierunki komunikacji osób co pozwoli nam zaproponować alternatywne rozwiązania.
iconomoderpasos052

PRZYGOTUJEMY ZINDYWIDUALIZOWANĄ OFERTĘ

Po analizie skupimy się na wyborze najlepszego z możliwych rozwiązań, biorąc pod uwagę aspekty konstrukcyjne, komunikacyjne, instalacyjne oraz obowiązujące przepisy a nawet poziom zużycia mediów.
iconomoderpasos043

POMOŻEMY W PODEJMOWANIU DECYZJI

Wyjaśnimy naszą ofertę, szczegółowo ją uzasadnimy i odpowiemy na wszelkie pytania tak aby czuli się Państwo komfortowo. Jeżeli zajdzie taka potrzeba chętnie weźmiemy udział w spotkaniach z mieszkańcami i rozwiejemy ich ewentualne wątpliwości oraz wyjaśnimy każde z proponowanych rozwiązań.
iconomoderpasos014

ZREALIZUJEMY NAJLEPSZĄ Z OPCJI

Najwyższej klasy fachowcy z naszego zespołu oraz specjalnie wyselekcjonowani partnerzy zewnętrzni wykonają instalację efektywnie i skutecznie. Jesteśmy przekonani, że wyniki naszej pracy przewyższą Państwa oczekiwania!

Często zadawane pytania

MP PROLIFT stara się aby instalacja dźwigu w istniejącym budynku była jak najprostsza. Poniżej znajdą Państwo kilka najczęściej zadawanych pytań – jeżeli na liście nie znajdą Państwo odpowiedzi, prosimy o kontakt.
 
1Jak długo trwa instalacja dźwigu MP?
Po uzyskaniu pozwolenia i ukończeniu budowy szybu, sama instalacja dźwigu trwa od dwóch do czterech tygodni.
2Jeśli szyb windowy jest bardzo mały, czy istnieją specjalne metody instalacji dźwigu?
MP oferuje dźwigi "szyte na miarę," dostosowane do wymogów każdego budynku oraz indywidualnych oczekiwań pasażera. Instaluje przestronne kabiny posiadające szersze drzwi uzyskując równocześnie połączenie bezpieczeństwa, komfortu i estetyki.
3Jeśli szyb ma nieregularny kształt, czy istnieją specjalne metody instalacji dźwigu?
Tak, nasze projekty umożliwiają dostosowanie się do profilu szybu windowego o kształcie: trapezu, trójkąta, koła czy dowolnego innego kształtu geometrycznego. Posidamy znakomite rozwiązania dla szybów o nieregularnych kształtach.
4Co się dzieje z windą w przypadku wyłączenia prądu?
Windy firmy MP wyposażone są w automatyczny system uwalniania, który w przypadku zaniku zasilania opuszcza dźwig do najbliższego przystanku i automatycznie otwiera drzwi umożliwiając łatwą ewakuację osób.
5Nie mam instalacji siłowej (trójfazowej), czy mogę wykonać instalację dźwigu MP?
MP oferuje dźwigi z zasilaniem jednofazowym 220 V, z obniżonym zużyciem mocy, w technologii elektrycznej lub hydraulicznej, które nie wymagają instalacji ani zamawiania nowej linii zasilającej.
6Czy mogę dostosować wygląd kabiny do swoich preferencji?
Poza obszernym katalogiem modeli kabin, firma MP daje możliwość zaprojektowania kabiny dostosowując ją do własnych preferencji.
7Czy MP oferuje dźwigi o niskim zużyciu energii?
Firma MP oferuje dźwigi energooszczędne, wyposażone w innowacyjne rozwiązania efektywne energetycznie: inteligentne oświetlenie (LED), systemy oszczędności energii w trybie bezczynności, urządzenia do odzyskiwania energii elektrycznej.
8Czy firma MP oferuje dźwigi przyjazne dla środowiska?
Tak, dysponujemy narzędziami do analizy cyklu życia (eco-indicator 99), które umożliwiają nam ocenę naszych produktów tak, aby z góry spełniały one wymagania dyrektywy nr 2009/125/WE.
9Czy mogę wystąpić do firmy o przedstawienie bezpłatnej wyceny?
Prosimy o kontakt, wkrótce wyślemy Państwu wycenę.
 
 

Spersonalizowane programy serwisowe.

Prosimy kontaktować się z nami o dowolnej porze
przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku.

+48 222 703 703

 

Poproś o wycenę

 
CAPTCHA
Please wait...
 

Spersonalizowane programy serwisowe

Prosimy kontaktować się z nami o dowolnej porze
przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku

+48 222 703 703Nasi specjaliści techniczni już czekają na Państwa pytania!