Jesteśmy światowym liderem w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta

MP należy do czołowych firm tego sektora. Doświadczenie, wiedza i umiejętność adaptacji urządzeń do wymagających przestrzeni dają w efekcie rozwiązania dla budynków już istniejących, w których nie ma dźwigów, aby powstały tam najbardziej zoptymalizowane, wydajne i wygodne windy, które dodatkowo będą się charakteryzować doskonale dobraną estetyką i dostosowaniem do potrzeb klienta.

Co daje zainstalowanie windy?

Poprawa poziomu jakości życia:

Nasze dźwigi dysponują najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, a dzięki nim codzienne funkcjonowanie staje się łatwiejsze.

Podwyższenie wartości nieruchomości:

Wartość mieszkań wzrasta, gdy budynek posiada windy.

Bardziej wygodne mieszkania bez barier:

Budynek staje się przyjazny dla osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych.

Poznaj zalety posiadania windy:

Ułatwia transport wszelkich gabarytów, takich jak paczki, wózki dziecięce itp.

Podejmij inteligentną decyzję i powierz to zadanie liderowi odnowy dźwigów.

Jesteśmy producentem prowadzącym własne prace rozwojowo badawcze.

Projektujemy i produkujemy dźwigi z myślą o naszych klientach. Lubimy stawiać czoła nowym wyzwaniom – ramię w ramię z klientem.

Problematyczny szyb? Znajdziemy łatwe rozwiązanie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie problematycznych szybów. Potrafimy też znaleźć doskonałe rozwiązania nawet w przypadku bardzo wymagających projektów.

Oferujemy wszystkie produkty i usługi, których potrzebujesz.

Przy wsparciu MP, lidera odnowy urządzeń dźwigowych, będziesz mieć do dyspozycji szeroką gamę produktów i usług.

Czego potrzebuje Twój projekt?
Znajdziemy dla Ciebie idealny model dźwigu.

Gdzie można zainstalować dźwig? Prezentujemy kilka możliwych opcji.

POBIERZ NASZ KATALOG LOKALIZACJA DŹWIGÓW

Jak wygląda procedura?

0

Studium wykonalności

Analizujemy warunki i charakterystykę budynku, a także natężenie ruchu osób, aby móc zaproponować najlepsze opcje. Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę technika, który – bez zobowiązań – przeprowadzi studium i zdefiniuje najlepsze rozwiązania.

0

Oferta

Po analizie przedstawiamy naszą ofertę, która uwzględnia aspekty konstrukcyjne, komunikacyjne, instalacyjne oraz obowiązujące przepisy i poziom zużycia mediów. Możesz mieć pewność, że zaproponujemy najlepszą ofertę.

0

Decyzja

Zanim ją podejmiesz, objaśnimy plusy i minusy dostępnych rozwiązań oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z proponowanymi opcjami. Jesteśmy do dyspozycji, aby uczestniczyć w spotkaniach ze społecznością w celu udzielenia informacji o proponowanych rozwiązaniach.

0

Zezwolenia i pomoc

Identyfikacja możliwości i pomoc w procedurze pozyskania dotacji.

Doradztwo lub przeprowadzenie procedury uzyskania niezbędnych pozwoleń i licencji, dotyczących prac budowlanych, konstrukcji, planów architektonicznych lub projektu.

0

Finansowanie

Oferujemy dostęp do lepszych warunków finansowania poprzez umowy z instytucjami finansowymi.

0

Wykonanie

Dysponujemy doskonałym zespołem ekspertów, który razem z innymi współpracownikami skutecznie i sprawnie przeprowadzi całą modernizację. Przekraczamy oczekiwania.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Po uzyskaniu pozwolenia i ukończeniu budowy szybu, sama instalacja dźwigu trwa w przybliżeniu od dwóch do czterech tygodni.

MP oferuje dźwigi „szyte na miarę”, dostosowane do wymogów każdego budynku oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Nasze dźwigi są bardzo zróżnicowane i posiadamy liczne rozwiązania, aby uzyskać przestronne kabiny z szerszymi drzwiami, przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa, komfortu i estetyki dopasowanej do projektu.

Tak, oferujemy znakomite rozwiązania dla szybów o nieregularnych kształtach, gdyż nasze projekty umożliwiają dostosowanie się do profilu szybu windowego o kształcie: trapezu, trójkąta, koła czy dowolnego innego kształtu geometrycznego.

Firma MP oferuje dźwigi z zasilaniem jednofazowym 220 V, z obniżonym zużyciem, w technologii elektrycznej lub hydraulicznej, które nie wymagają instalacji ani zamawiania nowej linii zasilającej.

Windy firmy MP wyposażone są w system automatycznej operacji ratunkowej, który w przypadku zaniku zasilania przemieszcza dźwig do najbliższego przystanku i automatycznie otwiera drzwi, umożliwiając łatwą ewakuację osób.

Poza obszernym katalogiem modeli kabin, firma MP posiada bogatą ofertę wykończeń i stwarza możliwość zaprojektowania kabiny według własnych preferencji klienta.

Firma MP oferuje dźwigi energooszczędne, które zapewniają mniejsze zużycie energii. Nasze dźwigi należą do najnowszej generacji i są wyposażone w innowacyjne rozwiązania gwarantujące EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNĄ, takie jak: inteligentne oświetlenie (LED), systemy oszczędności energii w trybie bezczynności, urządzenia do odzyskiwania energii elektrycznej.

Tak, dysponujemy narzędziami do analizy cyklu życia (Eco-Indicator 99), które umożliwiają nam ocenę naszych produktów pod kątem ich wpływ na środowisko tak, aby od razu spełniały wymagania dyrektywy 2009/125/WE.

Budynek z windą jest bezpieczniejszy i wygodniejszy dla osób w każdym wieku, bez względu na to, czy są niemowlętami czy osobami starszymi. Winda w budynku czyni go również bardziej atrakcyjnym dla nowych mieszkańców. Dla wielu rodzin z dziećmi lub starszych par bezpieczeństwo i wygoda korzystania z windy są kluczowe przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania.

Przy obecnej technologii windę można zainstalować praktycznie w dowolnym budynku. I jest to łatwiejsze niż myślisz. Firma MP zapewnia pomoc i koordynację działań na każdym etapie projektu, od planowania po instalację i konserwację.

Estetyka: bogaty wachlarz możliwości dla Twoich projektów

Wyobraź sobie idealną kabinę, a my zajmiemy się resztą

Narzędzie oferujące nieskończone możliwości.
Projektuj, gdzie i kiedy chcesz.

Jesteśmy tu, aby służyć Ci pomocą.
Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 647 07 01

CAPTCHA image

Pomaga nam to zapobiegać spamowi, dziękujemy.