Projektujemy inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności.

Jesteśmy firmą, która instaluje, konserwuje i modernizuje windy przeznaczone do transportu osób i ładunków w budynkach i innych przestrzeniach miejskich. Tworzymy unikalne i dostosowane do potrzeb relacje z naszymi klientami, oferując zróżnicowane rozwiązania z zakresu dźwigów, schodów i chodników ruchomych.

Poprzez rzetelność i bliskość przyczyniamy się do poprawy jakości codziennego życia i dobrobytu osób, zapewniając innowacyjne usługi wysokiej jakości i bezpieczeństwo.

Usuwamy bariery i znajdujemy rozwiązania zaspokajające potrzeby związane z mobilnością w budynkach.

Jesteśmy światowym liderem w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta

Nasze Wartości

NIEWAŻNE, JAK WIELE WIESZ
LICZY SIĘ TO, JAK BARDZO JEST TO DLA
CIEBIE WAŻNE.

  • Firma MP zrzesza godnych zaufania i działających zgodnie z wysokimi standardami profesjonalistów, którzy zawsze znajdą odpowiedzi na Twoje pytania.
  • Jesteśmy uważni, a klient zawsze może liczyć na miłą obsługę i dobry kontakt. Rozwiązujemy problemy, nawet jeśli nie powstały z winy naszych niedopatrzeń.
  • Relacje z drugim człowiekiem to dla nas coś bardzo ważnego., Dlatego wychodzimy daleko poza ramy pojęcia samej transakcji handlowej.
  • Pojmujemy nasze usługi jako coś więcej niż tylko pracę, a ta wizja przekłada się również na relacje z naszymi współpracownikami.
  • Jesteśmy zdania, że w łańcuchu handlowym wszyscy mamy swoją ważną rolę, więc aby zagwarantować trwały sukces, konieczne jest dbanie o wysoki poziom satysfakcji nas wszystkich.

SUKCES BEZ UCZCIWOŚCI
TO PORAŻKA.

  • W firmie MP tworzymy zespół współpracowników, którzy wzajemnie się wspierają. Nie dyskryminujemy nikogo i traktujemy wszystkich jak równych. Wywiązujemy się z naszych zobowiązań. Gdy się pomylimy, naprawiamy to. Jeśli coś pójdzie niezgodnie z planem, mówimy o tym otwarcie.
  • Wierzymy w ludzi, w budowanie relacji opartych na zaufaniu, bez oszustw czy nadużyć. Swoimi działaniami i codziennie podejmowanymi decyzjami staramy się dawać dobry przykład. Czujemy się dumni z faktu, że tworzymy takie przedsiębiorstwo jak MP.
  • Stawiamy na równowagę życia prywatnego i zawodowego, a jednocześnie zwracamy uwagę na wpływ naszych działań na społeczeństwo, środowisko, współpracowników i całe otoczenie.

BEZPIECZEŃSTWO
NIE JEST WYNIKIEM PRZYPADKU.

  • W MP bezpieczeństwo człowieka stawiamy ponad pracą.
  • NIE robimy wyjątków w kwestiach bezpieczeństwa, przestrzegamy zasad i procedur opracowanych w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy.
  • Wierzymy, że nasze bezpieczeństwo zależy w dużej mierze od nas samych i od tego, w jaki sposób działamy. Dbanie o bezpieczeństwo leży w obowiązku nas wszystkich i poświadczamy to naszym zachowaniem na wszystkich płaszczyznach.

KREATYWNOŚĆ TO MYŚLENIE O NOWYCH RZECZACH.
INNOWACYJNOŚĆ TO ICH TWORZENIE.

  • W MP jesteśmy nowatorscy, kreatywni, ciekawi świata, ambitni i odważni.
  • Zadajemy właściwe pytania, nie akceptujemy rozwiązań w stylu: „zrobimy tak, bo zawsze tak robiliśmy”. Doceniamy różnorodność i różne punkty widzenia, a z wszelkich błędów wyciągamy wnioski. Wiemy, że pracując wzrastamy z dnia na dzień.
  • Wierzymy w ciągłe doskonalenie na wszystkich stanowiskach pracy, dzielenie się doświadczeniem, wspólne omawianie pomysłów, przyjmowanie wsparcia i dawanie go innym. Staramy się wyróżniać ponadprzeciętną jakością i oryginalnością.

WYKONUJ ZWYKŁE ZADANIA
NADZWYCZAJ DOBRZE.

  • W MP cenimy autonomię i ciągłe doskonalenie, stawiamy sobie wyzwania, angażujemy się w ich realizację, a przede wszystkim – lubimy naszą pracę. Dzielimy się zadaniami i odpowiedzialnością.
  • Nawet jeśli czasem jest to trudne, zawsze staramy się dążyć do doskonałości.
  • Pracujemy jako zespół. Wiemy, że razem zajdziemy dalej.
  • Uczymy się na błędach.
  • W MP jesteśmy JEDNYM ZESPOŁEM, w którym żadne z ogniw nie powinno zawodzić (praca poszczególnych osób jest zadaniem indywidualnym). Jesteśmy zdyscyplinowani i odpowiedzialni za nasze działania, zdecydowani, ale i elastyczni.
  • Świadcząc nasze usługi, jesteśmy hojni: nie pozwalamy sobie na wyrażenia w stylu: „to nie należy do moich obowiązków”, „już skończyłem swoją część” lub „to Twój problem”.
  • Wierzymy, że motywacja, chęć uczenia się i ciągły rozwój umiejętności są podstawą doskonałej, profesjonalnej jakości. Pozytywne nastawienie jest kluczem do sukcesu.

Jesteśmy Twoim najlepszym zagraniem,
Twoim inteligentnym wyborem.

Jesteśmy obecni na całym świecie

Ponad

0

Lat historii

Ponad

0

Zainstalowanych dźwigów

Ponad

0

Eksploatowanych dźwigów

Ponad

0

Użytkowników dziennie

Ponad

0

Krajów, z którymi współpracujemy

0
%

Zaprojektowane i wyprodukowane w UE

Zespół wspaniałych osób: lubimy ze sobą współpracować

Ludzie to kamień węgielny naszej strategii, a rozwój zawodowy pracowników jest kluczem do naszego modelu zarządzania.
0

Osób

0

Narodowości

0

Języków

ZESPÓŁ

Radość płynąca z pracy

Jeśli klienta możemy uznać za punkt centralny naszej strategii,to ludzie  najważniejszą częścią naszego modelu zarządzania.

Centrala

null

Mariusz Borkowski

Dyrektor Generalny
null

Roman Garlicki

DYREKTOR DYSTRYBUCJI
null

Anna Kiejno

Dyrektor Finansowy
null

Marcin Chełstowski

Dyrektor Sprzedaży
null

Dariusz Augustyniak

DYREKTOR TECHNICZNY
null

KAMIL MALISZEWSKI

DYREKTOR OPERACYJNY
null

Kamil Nogaj

DYREKTOR SERWISU

Księgowość

null

Maria Bacia

Specjalista Księgowości
null

Anna Łukaszek

Specjalista Księgowości
null

WERONIKA SZYMANIAK

SPECJALISTA KSIĘGOWOŚCI

Oddział
Warszawa

null

Sebastian Becker

Regionalny Kierownik Sprzedaży
null

Anna Suchacz

Specjalista Serwisu
null

DAMIAN FIJAŁKOWSKI

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
null

MICHAŁ FIRLEJ

KIEROWNIK MONTAŻU
null

SEBASTIAN WOJSZ

KIEROWNIK KONSERWACJI
null

DAWID TOMALA

KIEROWNIK KONSERWACJI
null

MACIEJ DĄBROWSKI

KIEROWNIK KONSERWACJI

Oddział
Poznań

null

Krzysztof Sawala

Dyrektor Oddziału
null

JAKUB KUJAWIAK

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
null

MICHAŁ DALASZYŃSKI

KIEROWNIK MONTAŻU