INFORMACJA DOTYCZĄCA UŻYTKOWANIA DŹWIGÓW W SYTUACJI ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM SARS-CoV-2

 

Na poziomie globalnym MP Lifts powołał Zespół monitorujący, którego zadaniem jest stała ocena sytuacji oraz opracowanie i wdrożenie działań, które zapewnią bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników. Z uwagą śledzimy najnowsze informacje, wiadomości oraz porady i wskazówki ze strony Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz władz krajowych, związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Podejmujemy niezbędne działania aby zapewnić dobro i bezpieczeństwo naszych Pracowników, Dostawców, Klientów oraz Użytkowników naszych urządzeń. Naszym priorytetem jest zdrowie nas wszystkich.

Dla pracowników, którzy muszą być fizycznie obecni w miejscu pracy, wdrożyliśmy następujące działania:

• Reorganizacja trybu pracy, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszym pracownikom.
• Wdrożenie dodatkowych działań związanych z utrzymaniem czystości i dezynfekcją
• Wyposażenie w elementy ochrony osobistej.

MP Lifts, nasze zakłady produkcyjne i odziały pracują całkowicie normalnie, prowadząc pełną obsługę naszych klientów. Aby zapewnić bezpieczeństwo naszych pracowników, znaczna ich część pracuje w trybie zdalnym.

MP SERVICEnter, nasz sklep internetowy 24h/365 dni, pracuje nad rozszerzeniem asortymentu I poprawą obsługi, aby być jeszcze bliżej naszych Klientów.

Chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi MP. Szczególne podziękowania należą się pracownikom w naszych zakładach produkcyjnych oraz technikom zajmującym się montażem i konserwacją naszych urządzeń, którzy każdego dnia dokładają starań aby jakość naszych usług była nadal na najwyższym poziomie. Bez ich wysiłku nie byłoby to możliwe.

Rozumiemy Wasze obawy związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Dlatego będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach w obecnej sytuacji.

Poniżej prezentujemy informację o niezbędnych środkach zapobiegawczych związanych z korzystaniem z windy.