Pakiety modernizacyjne

Pakiety modernizacyjne firmy MP to praktyczne, wygodne i ekonomiczne rozwiązania, które pozwalają zmodernizować windę odpowiednio do własnych potrzeb. Dzięki nim możesz w wygodny sposób wybierać i modyfikować określone aspekty techniczne i estetyczne, zachowując jednocześnie te elementy, które funkcjonują poprawnie. Każdy zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do wykonania żądanej modernizacji i gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami. Musisz jedynie zdecydować, jak ma wyglądać Twoja winda… potem pozostaje już tylko cieszyć się efektami.

Pakiet KMP Eco&Confort

Obejmuje: Zespół napędowy / Instalacja elektryczna.
Poprawia efektywność energetyczną windy, zapewniając komfort i lepszy dostęp do dźwigu oraz większą precyzję podczas zatrzymywania się. W połączeniu z pakietem KMP FRAME umożliwia zwiększenie prędkości windy, gwarantując bezpieczeństwo użytkowania.

Pakiet KMP Frame

Obejmuje: Elementy zabezpieczające / Rama.
Zestaw umożliwiający przygotowanie istniejącej już windy do zwiększenia prędkości, jakie uzyskuje się dzięki modernizacji przy jednoczesnym wykorzystaniu pakietu KMP ECO&COMFORT. Pakiet sam w sobie zwiększa bezpieczeństwo windy. Zaleca się łączenie go z pakietem KMP NEW LOOK.

Pakiet KMP Emergency

Obejmuje: Panel dyspozycji i wskaźniki piętra oraz kierunku jazdy / Telefoniczny system alarmowy.
Zapewnia system komunikacji kabiny z otoczeniem, gwarantując większe bezpieczeństwo, a także ułatwia i przyspiesza akcję ratunkową.

Pakiet KMP New Look

Obejmuje: Drzwi do kabiny / Kabina.
Wszystko, co niezbędne do estetycznej i funkcjonalnej renowacji kabiny. Możliwość dostosowania do obowiązujących przepisów i łączenia odpowiednio z innymi pakietami modernizacyjnymi (KMP).

Pakiet KMP Enter

Obejmuje: Drzwi przestankowe.
Pozwala na uatrakcyjnienie wyglądu hallu w budynkach już istniejących.

Pobierz nasz katalog Modernizacja dźwigów

Pobierz tutaj

Jesteśmy tu, aby służyć Ci pomocą.
Napisz do nas lub zadzwoń: +48 22 647 07 01

CAPTCHA image

Pomaga nam to zapobiegać spamowi, dziękujemy.