Zespół, który stale wzrasta
– w każdym wymiarze

90% nowych miejsc pracy pojawiających się w naszej firmie jest obsadzanych na zasadzie awansu wewnątrz przedsiębiorstwa. Rozwój na stanowiskach to główny napęd naszego modelu zarządzania. Zgrany zespół, odzwierciedlający nasze zaangażowanie w promowanie talentów wewnątrz firmy.

Jednocześnie każdego roku, w ramach dedykowanych projektów szkoleniowych w MP, przyjmujemy ponad 60 stażystów lub stypendystów, dbając aby ich doświadczenie w naszym przedsiębiorstwie było jak najbardziej produktywne. Znaczna część tych osób przyłącza się potem na stałe do naszego zespołu.

Procesy i procedury w MP są zdefiniowane tak, aby zapewniać równe traktowanie i szanse wszystkim osobom w firmie, niezależnie od ich płci, wieku czy przekonań…

Chcesz przyłączyć się do naszego zespołu?

Jeśli jesteś osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do pracy, pragnie działać na rzecz rozwoju i awansować zawodowo oraz czerpać przyjemność z wykonywanego zawodu – nasze projekty mogą Cię zainteresować. Jeśli uważasz, że Twój profil pasuje do charakterystyki naszego zespołu – powiedz, jak chcesz nas wesprzeć swoimi umiejętnościami.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWEPRZEŚLIJ NAM SWOJE CV