Wszyscy wiemy, że schody w domu mogą być dużą niedogodnością, a bardzo często przeszkodą nie do pokonania dla osób starszych, osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub po prostu gdy wchodzisz z zakupami lub z wózkiem dziecięcym. W takich przypadkach montaż windy domowej ma duży wpływ na Twoje dobre samopoczucie i jednocześnie zwiększa wartość Twojej nieruchomości.

Odpowiadając na Państwa potrzeby, MP LIFTS oferuje windę domową MP Mobi HOME, czyli idealne rozwiązanie, dzięki któremu Twój dom stanie się wygodniejszy.

MP Mobi HOME usuwa bariery architektoniczne w Twoim domu, ułatwiając tym samym dostęp do każdej przestrzeni.

Oferujemy rozwiązania dla 2 do 5 osób, z kabiną o szerokości do 110 cm i głębokości 140 cm, którą można dostosować do niemal każdej przestrzeni. Winda porusza się z prędkością 0,15 metra na sekundę i ma udźwig do 385 kg.

Wygląd i działanie tej windy odpowiadają klasycznej, ponieważ zawsze posiada drzwi kabiny, a wszystkie komponenty zostały zaprojektowane zgodnie z normą windy EN 81-2, zapewniając tym samym bezpieczną i wygodną pracę.

Bezpieczeństwo, które zapewniają drzwi kabiny, eliminuje konieczność przytrzymywania przycisku przez całą podróż. Co więcej, winda nie zatrzymuje się, dopóki nie dotrze do celu, co zapobiega ryzyku uwięzienia pasażerów między dwoma piętrami.

W przypadku braku prądu winda MP Mobi HOME wyposażona jest w automatyczny system ratunkowy, który zabierze kabinę na najbliższe piętro i samoczynnie otworzy drzwi, dzięki czemu nigdy nie zostaniesz w niej uwięziony. Dostępna jest także możliwość zdalnej konserwacji oraz usługa monitoringu z numerem telefonu alarmowego, który działa 24/7, 365 dni w roku.

MP Mobi HOME idealnie pasuje do każdego budynku, ponieważ wymaga minimalnych wymiarów wgłębienia (od 15 cm) i zmniejszonej wysokości najwyższego piętra wynoszącej zaledwie 240 centymetra.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy wykończeń, aby mieć pewność, że idealnie komponuje się z estetyką Twojego domu, a nawet masz możliwość dostosowania motywu do własnego gustu.

 

Potrzebujesz większej ładowności?

Sprawdź naszą windę MP Mobi o ładowności od 2 do 13 osób, z kabinami o szerokości do 110 cm i głębokości 210 cm, którą można dostosować do niemal każdej przestrzeni. Porusza się ona z prędkością 0,15 metra na sekundę i posiada udźwig do 1000 kg.